Tripal Galaxy (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (39 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Type
pl: Typ

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Enabled
pl: Włączone

en: Administration
pl: Administracja

en: Download
pl: Pobierz

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Path
pl: Ścieżka

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: Files
pl: Pliki

en: Node
pl: Węzeł

en: Extensions
pl: Rozszerzenia

en: API Key
pl: Klucz API

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Short Description
pl: Krótki opis

en: File Upload
pl: Wysyłanie pliku

en: Results
pl: Wyniki

en: Delete File
pl: Usuń plik

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Usage
pl: Użycie

en: Errors
pl: Błędy

en: Submission Details
pl: Szczegóły zgłoszenia

en: Workflows
pl: Przepływy pracy

en: Your configuration has been saved.
pl: Twoje ustawienia zostały zapisane.

en: Download File
pl: Pobierz plik

en: Submission ID
pl: ID zgłoszenia

en: Submission Time
pl: Czas zgłoszenia
