Tripal Galaxy (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Home
ps: کور

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Type
ps: بڼه

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: URL
ps: پته (URL)

en: Path
ps: يونلور

en: Results
ps: پایلې
