Tripal Galaxy (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Type
sk: Typ

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Administration
sk: Administrácia

en: Download
sk: Prevziať

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Path
sk: Cesta

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: Files
sk: Súbory

en: Node
sk: Uzol

en: Extensions
sk: Rozšírenia

en: API Key
sk: API Kľúč

en: File Upload
sk: Nahrávanie súboru

en: Results
sk: Výsledky

en: Delete File
sk: Odstrániť súbor

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Usage
sk: Využitie

en: Submission Details
sk: Detaily odoslania

en: Your configuration has been saved.
sk: Vaša konfigurácia bola uložená.
