Tripal Galaxy (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (24 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Type
ast: Triba

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Administration
ast: Alministración

en: Download
ast: Baxar

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: edit
ast: editar

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Path
ast: Camín

en: Files
ast: Ficheros

en: Node
ast: Noyu

en: Save Changes
ast: Guardar cambeos

en: Results
ast: Resultaos
