Tripal Galaxy (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (35 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Type
fi: Tyyppi

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Download
fi: Lataa

en: File
fi: Tiedosto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: edit
fi: muokkaa

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Path
fi: Polku

en: User Name
fi: Käyttäjänimi

en: Files
fi: Tiedostot

en: Save Changes
fi: Tallenna muutokset

en: File Upload
fi: Tiedoston lataus palvelimelle

en: Results
fi: Tulokset

en: Delete File
fi: Poista tiedosto

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: test
fi: testaa

en: Usage
fi: Käyttö

en: Errors
fi: Virheet

en: Submission Details
fi: Lähetyksen tiedot

en: Workflows
fi: Työnkulut

en: Your configuration has been saved.
fi: Asetuksesi on tallennettu.

en: Download File
fi: Lataa tiedosto

en: Submission ID
fi: Lähetyksen ID
