Tripal Galaxy (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Type
lv: Veids

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Path
lv: Ceļš

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: Files
lv: Faili

en: Node
lv: Mezgls

en: Save Changes
lv: Saglabāt Izmaiņas

en: File Upload
lv: Failu Augšupielāde

en: Results
lv: Rezultāti

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Errors
lv: Kļūdas

en: Submission Details
lv: Iesnieguma detaļas

en: Workflows
lv: Darbplūsmas

en: Your configuration has been saved.
lv: Jūsu iestatījumi tika saglabāti.

en: Submission ID
lv: Iesnieguma ID
