Tripal Galaxy (7.x-1.3) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Type
mg: Karazana

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Node
mg: Fehy
