Tripal Galaxy (7.x-1.3) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Path
sr: Путања

en: Files
sr: Фајлови

en: Default value
sr: Подразумевана вредност
