Tripal Galaxy (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Type
el: Τύπος

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Download
el: Λήψη

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: edit
el: επεξεργασία

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Path
el: Διαδρομή

en: User Name
el: Όνομα Χρήστη

en: Files
el: Αρχεία

en: Node
el: Κόμβος

en: Save Changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: File Upload
el: Αποστολή αρχείου

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: Delete File
el: Διαγραφή Αρχείου

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Usage
el: Χρήση

en: Submission Details
el: Λεπτομέρειες υποβολής

en: Your configuration has been saved.
el: Οι ρυθμίσεις σας αποθηκεύτηκαν.

en: Download File
el: Κατέβασμα Αρχείου
