Tripal Galaxy (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Type
eo: Tipo

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Administration
eo: Administrado

en: Download
eo: Elŝutu

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: edit
eo: redakti

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Path
eo: Vojo

en: Files
eo: Dosieroj

en: Node
eo: Nodo

en: Results
eo: Rezultoj

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro
