Tripal Galaxy (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (34 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Type
et: Liik

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: Download
et: Allalaadimine

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Path
et: Tee

en: User Name
et: Kasutaja nimi

en: Files
et: Failid

en: Node
et: Postitus

en: Short Description
et: Lühikirjeldus

en: File Upload
et: Faili üleslaadimine

en: Results
et: Tulemused

en: Delete File
et: Kustuta fail

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: test
et: testi

en: Errors
et: Vead

en: Workflows
et: Töövood

en: Your configuration has been saved.
et: Seadistus salvestatud.

en: Download File
et: Laadi fail alla

en: Submission ID
et: Vastuse ID
