Tripal Galaxy (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Type
kk: Тип

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Download
kk: Жүктеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Path
kk: Жол

en: Node
kk: Түйін

en: Results
kk: Нәтижелер
