Tripal Galaxy (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (28 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Type
oc: Tipe

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Enabled
oc: Activat

en: Administration
oc: Administracion

en: Download
oc: Telecargament

en: File
oc: Fichièr

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: edit
oc: modificar

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Path
oc: Camin

en: Files
oc: Fichièrs

en: Node
oc: Nosèl

en: Save Changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Results
oc: Resultats

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: test
oc: tèst

en: Usage
oc: Utilizacion

en: Your configuration has been saved.
oc: Vòstra configuracion es estada enregistrada.
