Tripal Galaxy (7.x-1.3) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Download
se: Viečča fiilla

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: edit
se: rievdda

en: Results
se: Ohcanbohtosat
