Tripal Galaxy (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Type
sl: Tip

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Download
sl: Prenesi

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Path
sl: Pot

en: Node
sl: Vozlišče

en: Results
sl: Rezultati

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
