Tripal Galaxy (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (28 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Type
vi: Kiểu

en: Actions
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Description
vi: Mô tả

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Administration
vi: Quản lý

en: Download
vi: Tải về

en: File
vi: Tập tin

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: edit
vi: sửa

en: Import
vi: Nhập vào

en: Export
vi: Xuất

en: Path
vi: Đường dẫn

en: User Name
vi: Tên người dùng

en: Files
vi: Các tập tin

en: Extensions
vi: Phần mở rộng

en: Save Changes
vi: Lưu thay đổi

en: Results
vi: Kết quả

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Usage
vi: Sử dụng

en: Your configuration has been saved.
vi: Cấu hình của bạn đã được lưu lại.
