Tripal Multi-Chado (7.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (21 entries)

en: Home
af: Tuis

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Administration
af: Administrasie

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Password
af: Wagwoord

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: View
af: Wys

en: Host
af: Masjien

en: User login
af: Aanmelding

en: Anonymous
af: Anoniem
