Tripal Multi-Chado (7.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (22 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Author
ast: Autor

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Administration
ast: Alministración

en: Edit
ast: Editar

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: View
ast: Vista

en: Host
ast: Sirvidor

en: Owner
ast: Dueñu

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Port
ast: Puertu
