Tripal Multi-Chado (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Password
az: Parol

en: edit
az: redaktə et

en: User login
az: Loqin

en: Anonymous
az: Anonim
