Tripal Multi-Chado (7.x-1.0-rc1) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Home
br: Degemer

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Administration
br: Mererezh

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel
