Tripal Multi-Chado (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Home
cs: Domů

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Author
cs: Autor

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Administration
cs: Administrace

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Password
cs: Heslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Help
cs: Nápověda

en: View
cs: Zobrazit

en: Database
cs: databáze

en: Host
cs: Hostitel

en: Owner
cs: Vlastník

en: User login
cs: Přihlášení

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Schema
cs: Schéma

en: Select
cs: Vybrat

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Edit URL
cs: Upravit URL
