Tripal Multi-Chado (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Author
et: Autor

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Administration
et: Haldus

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: View
et: Kuva

en: Database
et: Andmebaas

en: Owner
et: Omanik

en: User login
et: Sisenemine

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Schema
et: Skeem

en: Select
et: Vali

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Edit URL
et: Muutmise URL
