Tripal Multi-Chado (7.x-1.0-rc1) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Password
ga: Pasfhocal

en: View
ga: Féach ar

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora
