Tripal Multi-Chado (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Author
ku: نووسەر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: View
ku: پیشاندان

en: Owner
ku: خاوەن

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Port
ku: دەروازە

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.
