Tripal Multi-Chado (7.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Home
nn: Heim

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Author
nn: Forfattar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Help
nn: Hjelp

en: View
nn: Sjå på

en: User login
nn: Brukarinnlogging

en: Anonymous
nn: Anonym
