Tripal Multi-Chado (7.x-1.0-rc1) - en to or translation catalogue (11 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ
