Tripal Multi-Chado (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Author
ro: Autor

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Administration
ro: Administrare

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Help
ro: Ajutor

en: View
ro: Afişează

en: Database
ro: Bază de date

en: Host
ro: Gazdă

en: Owner
ro: Proprietar

en: User login
ro: Autentificare utilizatori

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Select
ro: Alege

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.

en: Edit URL
ro: Modifică URL
