Tripal Multi-Chado (7.x-1.0-rc1) - en to se translation catalogue (15 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: View
se: Čájet
