Tripal Multi-Chado (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Home
sk: Domov

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Administration
sk: Administrácia

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: View
sk: Zobraziť

en: Database
sk: Databáza

en: Extensions
sk: Rozšírenia

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Owner
sk: Vlastník

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Select
sk: Zvoľte

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Edit URL
sk: Upraviť URL
