Tripal Multi-Chado (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Home
uk: Головна

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Author
uk: Автор

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Password
uk: Пароль

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Help
uk: Довідка

en: View
uk: Перегляд

en: Database
uk: База даних

en: Extensions
uk: Додатки

en: Host
uk: Хост

en: Owner
uk: Власник

en: User login
uk: Вхід

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Port
uk: Порт

en: Site default
uk: Базове для сайту

en: Schema
uk: Схема

en: Select
uk: Вибір

en: Server
uk: Сервер

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Edit URL
uk: URL редагування
