Tripal Multi-Chado (7.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Author
ar: المؤلف

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Administration
ar: الإدارة

en: Action
ar: إجراء

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Back
ar: رجوع

en: Save
ar: حفظ

en: Help
ar: المساعدة

en: View
ar: عرض

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: Host
ar: المستضيف

en: Owner
ar: المالك

en: User login
ar: دخول المستخدم

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Port
ar: منفذ

en: MB
ar: م.بايت

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: Edit URL
ar: تحرير العنوان URL
