Tripal Multi-Chado (7.x-1.0-rc2) - en to be translation catalogue (32 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Author
be: Аўтар

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Administration
be: Кіраванне

en: Action
be: Дзеянне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Back
be: Назад

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: View
be: Праглядзець

en: Database
be: База дадзеных

en: Host
be: Хост

en: Owner
be: Уладальнік

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Anonymous
be: Ананім

en: Port
be: Порт

en: Schema
be: Схема

en: MB
be: МБ

en: Select
be: Выбраць

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Edit URL
be: Рэдагаваць URL
