Tripal Multi-Chado (7.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (26 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Author
bg: Автор

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Administration
bg: Администриране

en: Action
bg: Действие

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Back
bg: Назад

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: View
bg: Прегледай

en: Host
bg: Хост

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Port
bg: Порт

en: Select
bg: Избери
