Tripal Multi-Chado (7.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (30 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Author
el: Συντάκτης

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Action
el: Ενέργεια

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Back
el: Πίσω

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Help
el: Βοήθεια

en: View
el: Προβολή

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: User login
el: Είσοδος

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Port
el: Θύρα

en: Site default
el: Προεπιλογή ιστοτόπου

en: Select
el: Επιλογή

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Edit URL
el: Επεξεργασία URL
