Tripal Multi-Chado (7.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (33 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Author
fi: Tekijä

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Action
fi: Toiminto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Back
fi: Takaisin

en: Save
fi: Tallenna

en: Help
fi: Ohje

en: View
fi: Näytä

en: Database
fi: Tietokanta

en: Host
fi: Isäntä

en: Owner
fi: Omistaja

en: User login
fi: Kirjautuminen

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Port
fi: Portti

en: Site default
fi: Sivuston oletus

en: MB
fi: MT

en: Select
fi: Valitse

en: Server
fi: Palvelin

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Edit URL
fi: Muokkaa URLia
