Tripal Multi-Chado (7.x-1.0-rc2) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Author
gl: Autor/a

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Administration
gl: Administración

en: Action
gl: Acción

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Back
gl: Voltar

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: View
gl: Ver

en: Database
gl: Base de datos

en: Host
gl: Anfitrión

en: Owner
gl: Propietario

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Port
gl: Porto

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Server
gl: Servidor

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Edit URL
gl: Editar URL
