Tripal Multi-Chado (7.x-1.0-rc2) - en to hr translation catalogue (27 entries)

en: Home
hr: Početna

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Author
hr: Autor

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Administration
hr: Administracija

en: Action
hr: Akcija

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Back
hr: Natrag

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: View
hr: Pregled

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Owner
hr: Vlasnik

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Edit URL
hr: Uredi URL
