Tripal Multi-Chado (7.x-1.0-rc2) - en to hy translation catalogue (27 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Action
hy: Գործողություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: View
hy: Դիտել

en: Host
hy: Հոսթ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Port
hy: Պորտ

en: MB
hy: ՄԲ

en: Edit URL
hy: Փոփոխել հղումը
