Tripal Multi-Chado (7.x-1.0-rc2) - en to jv translation catalogue (25 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Author
jv: Penulis

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Action
jv: Aksi

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: View
jv: Tampilan

en: Owner
jv: Sing duwé

en: User login
jv: Login panganggo

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: Edit URL
jv: Sunting URL
