Tripal Multi-Chado (7.x-1.0-rc2) - en to km translation catalogue (28 entries)

en: Home
km: ដើម

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Action
km: អំពើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: View
km: មើល

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Port
km: ច្រក

en: MB
km: មេកាបៃ

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Edit URL
km: កែ​សម្រួល​ URL
