Tripal Multi-Chado (7.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Author
lt: Autorius

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Administration
lt: Administravimas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Back
lt: Atgal

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Host
lt: Serveris

en: Owner
lt: Savininkas

en: User login
lt: Nariams

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Port
lt: Šliuzas

en: Site default
lt: Svetainės numatytasis

en: Select
lt: Pasirinkti

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL
