Tripal Multi-Chado (7.x-1.0-rc2) - en to mg translation catalogue (13 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Password
mg: Teny miafina

en: Help
mg: Fanampiana

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
