Tripal Multi-Chado (7.x-1.0-rc2) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Author
mk: Автор

en: Confirm
mk: Потврда

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Help
mk: Помош

en: Anonymous
mk: Анонимен
