Tripal Multi-Chado (7.x-1.0-rc2) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Author
nl: Auteur

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Administration
nl: Beheer

en: Action
nl: Actie

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Back
nl: Terug

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Owner
nl: Eigenaar

en: User login
nl: Gebruikerslogin

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Port
nl: Poort

en: Site default
nl: Website standaard

en: Select
nl: Selecteren

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Edit URL
nl: URL bewerken
