Tripal Multi-Chado (7.x-1.0-rc2) - en to os translation catalogue (18 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Author
os: Автор

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Administration
os: Разамынад

en: Action
os: Архайд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: View
os: Фенд
