Tripal Multi-Chado (7.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (32 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Author
pl: Autor

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Administration
pl: Administracja

en: Action
pl: Akcja

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Back
pl: Wstecz

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: View
pl: Widok

en: Database
pl: Baza danych

en: Extensions
pl: Rozszerzenia

en: Owner
pl: Właściciel

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Site default
pl: Domyślne ustawienia witryny

en: Schema
pl: Schemat

en: Select
pl: Wybierz

en: Server
pl: Serwer

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Edit URL
pl: Edytuj adres
