Tripal Multi-Chado (7.x-1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (36 entries)

en: Home
ru: Главная

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Author
ru: Автор

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Administration
ru: Администрирование

en: Action
ru: Действие

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Password
ru: Пароль

en: B
ru: Б

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Back
ru: Назад

en: Save
ru: Сохранить

en: Help
ru: Справка

en: View
ru: Просмотр

en: Database
ru: База данных

en: Extensions
ru: Расширения

en: Host
ru: Хост

en: Owner
ru: Владелец

en: User login
ru: Вход на сайт

en: Anonymous
ru: Гость

en: Port
ru: Порт

en: Site default
ru: По умолчанию для сайта

en: Schema
ru: Схема

en: MB
ru: МБ

en: Select
ru: Выбрать

en: Server
ru: Сервер

en: No content available.
ru: Нет доступных материалов.

en: Edit URL
ru: Редактировать URL
