Tripal Multi-Chado (7.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Home
sl: Domov

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Author
sl: Avtor

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Action
sl: Akcija

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: View
sl: Prikaži

en: Host
sl: Gostitelj

en: Owner
sl: Lastnik

en: User login
sl: Prijava

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Port
sl: Vrata

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
