Tripal Multi-Chado (7.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Home
sv: Hem

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: Author
sv: Författare

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Action
sv: Åtgärd

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Password
sv: Lösenord

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Back
sv: Tillbaka

en: Save
sv: Spara

en: Help
sv: Hjälp

en: View
sv: Visa

en: Database
sv: Databas

en: Host
sv: Värd

en: Owner
sv: Ägare

en: User login
sv: Användarinloggning

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Site default
sv: Webbplatsens standard

en: Select
sv: Välj

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: Edit URL
sv: URL för redigering
