Tripal Multi-Chado (7.x-1.0-rc2) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: User login
ug: كىرىش

en: Anonymous
ug: نامسىز
